FLIRT PARTY

FLIRT PARTY

09/10/2014 - Klára Slaninová


25.10.2014 od 19:00

TABOO Restaurant & Coctail Bar

FLIRT PARTY

Akce pro všechny absolventky kurzů Flirt dance tanečního studia Dance Art Studio, jejich přátele a další hosty. Zkrátka pro všechny fandy Flirt dance, ať už si pod tímto názvem představují cokoli.

Cílem je potkat se ve fajn budoárové atmosféře a zatančit si a předvést i něco ze svého tanečního umění všem na kterých nám záleží. Pro mnohé to bude vůbec poprvé, kdy se veřejně představí coby tanečnice, takže je to i večer plný adrenalínových zážitků se skvělým výsledkem.

Celá party je pojatá jako jeden skvělý taneční večírek, kdy se hlavní aktéři budou stávat diváky a diváci zase hlavními aktéry. Naším záměrem je smazat dělící linii mezi jevištěm a hledištěm a byť jen pocitově každého přítomného vtáhnout do atmosféry třpytek a skvělé zábavy.

Party je určena, jak už bylo řečeno, hlavně kurzistkám a jejich přátelům a blízkým, jedině takto bude zajištěna atmosféra, která je pro Flirt dance příznačná, a která je tak často zaměňována se striptýzovými vystoupeními. Zkrátka žádné lascivní záležitosti jako poletující podprsenky nečekejte, ale to už je všem co chodí na hodiny Flirt dance jasné.

___________________________________________________

Pro podtržení atmosféry celé akce prosíme o dodržení drobných doporučení v kolonce ‚Co na sebe‚, i když je nám jasné, že pro většinu z vás je takováto příležitost přímo výzvou k provětrání kousků oblečení, které schováváte na takzvanou lepší příležitost:

Dámy: ideálně malé černé, případně halenka a kalhoty, společenská obuv; pro odvážnější a zapálenější z vás možno ladit do stylu kabaret či burlesque.

Pánové: košile, v ideálním případě kravata a sako, kalhoty tmavších barev, společenská obuv.

Na party bude k vidění všechno co ve Flirt dance stojí za to. Uvidíte jak vystoupení kurzistek, tak samotných lektorek Flirt dance. Nepřijdete ani o speciální hosty a jejich taneční čísla. Tančit budeme i všichni společně a věřím, že po tom všem vám už pak bude i parket malý a náš DJ nebude mít čas vydechnout.

____________________________________________________

Jak se na party dostanete?

Každá kurzistka stávajících kurzů Flirt dance v rámci zimního semestru 2014/2015 má k dispozici určitý počet vstupenek pro své přátele. Pokud jste již pozváni, pak gratuluji, svou vstupenku si uschovejte a předložte ji u vstupu. V opačném případě máte v podstatě jen dvě možnosti. Buď si ‚naleznete svou kurzistku‚ a nebo obdržíte osobní pozvánku přímo od pořadatele, tedy od tanečního studia Dance Art Studio.

Velmi se těšíme na všechny na jevišti i v hledišti a věříme, že pro vás bude Flirt party skvělým zážitkem, stejně jako pro nás.

Tým Dance Art Studia

 

 

22. Led 2019

LETNÍ SEMESTR 18.2. – 23.6.2019   Sama nevím, co bych si letos vybrala. Sedm večerů, jedno...

více zde

21. Lis 2018

Tři po sobě jdoucí adventní neděle vždy 18:30 – 20:45 Zapomeňte alespoň na chvíli na...

více zde

Štítky