‚F‘ PARTY 2016

'F' PARTY 2016

16/10/2016 - Klára Slaninová


5.11.2016  18:30 hod

Café New One

‚F‘ PARTY

Akce pro všechny absolventky kurzů Flirt dance tanečního studia Dance Art Studio, jejich přátele a další hosty. Zkrátka pro všechny fandy Flirt dance, ať už si pod tímto názvem představují cokoli.

Hlavním cílem této každoroční slavnostní akce je setkat se v pravé party atmosféře, zatančit si a předvést i něco ze svého tanečního umění všem na kterých nám záleží. V letošním roce bude navíc vše umocněno neopakovatelným prostředím Café New One, ve kterém se bude vše odehrávat.  Pro mnohé to bude vůbec poprvé, kdy se veřejně představí coby tanečnice, takže je to i večer plný adrenalinových zážitků se skvělým výsledkem.

Celá party je pojatá jako jeden úžasný taneční večírek, kdy se hlavní aktéři budou stávat diváky a diváci zase hlavními aktéry. Naším záměrem je smazat dělící linii mezi jevištěm a hledištěm a byť jen pocitově každého přítomného vtáhnout do atmosféry třpytek a skvělé zábavy.

Jedním z hlavních bodů večera bude rovněž KŘEST KALENDÁŘE pro rok 2017 a další překvapení, která si zatím necháme pro sebe.

Party je určena, jak už bylo řečeno, hlavně kurzistkám a jejich přátelům a blízkým, jedině takto bude zajištěna atmosféra, která je pro Flirt dance příznačná, a která je tak často zaměňována se striptýzovými vystoupeními. Zkrátka žádné lascivní záležitosti jako poletující podprsenky nečekejte, ale to už je všem co chodí na hodiny Flirt dance jasné.

___________________________________________________

Pro podtržení rázu celé akce prosíme o malé zamyšlení při volbě oděvu… i když je nám jasné, že pro většinu z vás je takováto příležitost přímo výzvou k provětrání kousků oblečení, které schováváte na takzvanou lepší příležitost. Tedy směle do toho, protože pro tento večer nic není dost nóbl.

Na party bude k vidění všechno co ve Flirt dance stojí za to. Uvidíte jak vystoupení kurzistek, tak samotných lektorek Flirt dance a v neposlední řadě hostů.

____________________________________________________

Jak se na party dostanete?

Každá kurzistka stávajících kurzů Flirt dance v rámci zimního semestru 2016 má k dispozici určitý počet vstupenek pro své přátele. Pokud jste již pozváni, pak gratulujeme, svou vstupenku předložte u vstupu. V opačném případě máte hned několik možností

1. ‚naleznete si svou kurzistku‚ – získáte lístek,
2.  obdržíte osobní pozvánku přímo od pořadatele – získáte lístek,
3.  ozvete se nám prostřednictvím facebooku nebo formuláře zde na stránkách – získáte lístek

 

Velmi se těšíme na všechny na jevišti i v hledišti a věříme, že pro vás bude Flirt party skvělým zážitkem, stejně jako pro nás.

Tým Dance Art Studia

04. Říj 2022

10.10.2022 – 5.2.2023 Letos to bude rychlá akce, dámy. Léto bylo pro většinu z nás tak...

více zde

19. Čer 2022

11.7. – 18.9.2022 Už dvanácté prázdniny v Dance Art Studiu, letos opět čtyři pravidelné...

více zde

Štítky