Předvečírek 2018

Předvečírek 2018

19/02/2018 - Klára Slaninová


23.2.2018 /19:00 hod

Salonek restaurace Morgan’s ve Vodních kasárna

 

Znáte to, pořád něco. Když nejsou plesy jsou dovolené, pak září, Vánoční večírky, pečení cukroví, Silvestr, lyže a zase ty plesy…a když nic, tak na to všechno ještě v mezičase musíte vydělat. Stejně tak to běží i v Dance Art Studiu, s tím, že u nás je vrcholem sezóny listopadová Party by Klára. Rok se na ni chystáme a už druhý den po dopadnutí poslední konfety na podium plánujeme tu následující. Je to honička a to nejen pro nás, ale i pro řadu z vás, mé Drahé (tanečnice), o tom můžete mluvit nejlépe sami.

A tak jsme si řekla, že konečně jednou vymyslím něco z čeho nebudeme, i když dobrovolně, na pokraji fyzických i psychických sil, kde si prostě odpočineme. Prostě takovou odměnu pro nás všechny za to, že zvládáte mé šílené (ale skvělé, mrk) rozcvičky, že vydržíte i několik dnů po sobě potit se v silonkách, že makáte tak jak v kurzech makáte a za to, že jste u toho tak krásné. Proto ještě než se naplno rozběhne kolotoč letního semestru a hned na to tréninků na Party – už je za rohem – zvu vás na Předvečírek.

Večírek před startem.

Na Předvečírek jsou zvány všechny bývalé, současné i budoucí tanečnice Dance Art Studia. Snad se vejdeme.

 

Program:

  • začátek v 19:00
  • dobré jídlo
  • dobré pití
  • nejlepší zábava
  • dárky, překvapení
  • přesun na taneční parket či bar Morgan‘s

 

Pokud by některá z vás nevěděla co na sebe…. je to pátek večer v baru, tak co myslíte? Já se budu blýskat, vy budete zářit, skoro mám strach, že to páteční Olomouc neunese…

 

Moc se těším, já tyhle večírky prostě miluju, Klára

04. Říj 2022

10.10.2022 – 5.2.2023 Letos to bude rychlá akce, dámy. Léto bylo pro většinu z nás tak...

více zde

19. Čer 2022

11.7. – 18.9.2022 Už dvanácté prázdniny v Dance Art Studiu, letos opět čtyři pravidelné...

více zde

Štítky