PARTY by Klára 2017

PARTY by Klára 2017

25/10/2017 - Klára Slaninová


4.11.2017 /od 19:00/ Dům u parku

Jeden velký taneční večírek plný Flirt dance, flirtů a zábavy.

Každoroční neopakovatelná akce Dance Art Studia určená všem fandům Flirt dance, ať už si pod tímto názvem představují cokoli. Letošní čtvrtý ročník se uskuteční v nádherném secesním sále Domu u parku, jehož atmosféře jednoduše nebudete moci odolat, stejně jako všem tanečnicím a hostům večera a v neposlední řadě moderátorské dvojici SOŇA ŠULÁKOVÁ a MAREK VAŠUT.

Slibujeme pravou párty atmosféru, skvělou hudbu a neodolatelný program, zkrátka nic pro vyznavače poklidného večera u televize.
Představí se vám absolventky tanečních kurzů Dance Art Studia i profesionální tanečníci. Chybět nebudou živá hudební čísla, DJ, ani všudypřítomné konfety. Ale pozor, žádné lascivní záležitosti jako poletující podprsenky nečekejte, my to totiž umíme i jinak a zcela oblečené. Tento večer uvidíte všechno co ve světě Flirt dance stojí za to.

Naším záměrem je smazat dělící linii mezi jevištěm a hledištěm a byť jen pocitově každého přítomného vtáhnout do atmosféry třpytek, skvělé zábavy a světelných ramp.
_______________________________________________
Pro podtržení rázu celé akce prosím o malé zamyšlení při volbě oděvu… i když je mi jasné, že pro většinu z vás je takováto příležitost přímo výzvou k provětrání kousků oblečení, které schováváte na takzvanou lepší příležitost. Tedy směle do toho, protože pro tento večer nic není dost nóbl.
_______________________________________________

Cena vstupnenky v předprodeji: 250 Kč
Cena vstupenky na místě: 300 Kč

Předprodej vstupenek v prostorách Dance Art Studia a na prodejních místech:

Kadeřnictví PRINC
Sokolská 7, Olomouc /10:00 – 18:00/

SEBIO CAFÉ
1. Máje 40, Olomouc /9:00 – 18:00/

Těšíme se na vás, vaše Klára a banda holek, co se s tím nemazlí.. :)

26. Čec 2018

LETNÍ ŠKOLA  2018 Bez dlouhých řečí… a je to venku. Čtyři kurzy, z toho dvě novinky....

více zde

25. Kvě 2018

9.7. – 16.9. 2018 Horko už je a ještě i bude a bude ho hodně, i v létě jsme tady totiž pro...

více zde

Štítky