Nové kurzy LÉTO 2016

Nové kurzy LÉTO 2016

18/05/2016 - Klára Slaninová


Prázdninové období Dance Art Studia

11.7. – 25.9. 2016

Otevřete si diář, vezměte si žlutý zvýrazňovač a vybarvěte jím 11 týdnů, které pro Dance Art Studio znamenají LÉTO. Těchto jedenáct týdnů totiž bude od teď znamenat léto i pro vás.

Už teď si můžete vybrat jeden z dvou desetihodinových kurzů, které se bude táhnout jako červená nit celými prázdninami a ještě kousek dál, takže neváhejte. Během května budeme postupně přidávat další a další akce, takže se můžete těšit například na týdenní intenzivní kurz, víkendové semináře a nebo, a to se bude líbit zejména těm váhajícím, hodiny ‚Flirt dance na zkoušku‘. Sledujte naše stránky.

LÉTO 2016 – Program

KURZ P19LETO/16 – Každé letní pondělí

KURZ U19LETO/16 – Každé letní úterý

Oba kurzy jsou v rozsahu 10 hodin a pro každý z nich je připravena jiná, jak jinak než žhavá, choreografie. Tím nechceme říct, že naše ostatní choreografie žhavé nejsou, ale právě choreografie ‚Fever‘ a ‚Lady Marmaleade‘ se budou tančit na podzimní Flirt party, takže si je s námi budete moci v listopadu zatančit a nebo se alespoň podívat, jak nám to bude v záři reflektorů slušet.

Pokud stále ještě váháte, pak vás jistě přesvědčí skvělá (speciální) cena prázdninových kurzů a pověstná báječná atmosféra.

Kurzy jsou vhodné jak pro začátečnice, tak pro absolventky již proběhlých kurzů Flirt dance nehledě na náročnost.V každém případě však platí, že při výběru kurzu, který je pro vás nejvhodnější, je ideální se orientovat nejdříve podle hudby, na základě které je vytvořena choreografie příslušného kurzu. Pro poslech skladeb přejděte na naše facebookové stránky . Platí, že zvládnete cokoli, co vás baví a co vás motivuje. Proto se přihlaste do kurzu, který je vám sympatický svou hudbou a tančit už nebudete chtít přestat. S tím ostatním vám už pomůžeme my.

Velmi se na vás těšíme, tým Dance Art Studia

04. Říj 2022

10.10.2022 – 5.2.2023 Letos to bude rychlá akce, dámy. Léto bylo pro většinu z nás tak...

více zde

19. Čer 2022

11.7. – 18.9.2022 Už dvanácté prázdniny v Dance Art Studiu, letos opět čtyři pravidelné...

více zde

Štítky