FLIRT PARTY 2015

FLIRT PARTY 2015

01/11/2015 - Klára Slaninová


14.11.2015  18:30 hod

BELMONDO Club

FLIRT PARTY

Akce pro všechny absolventky kurzů Flirt dance tanečního studia Dance Art Studio, jejich přátele a další hosty. Zkrátka pro všechny fandy Flirt dance, ať už si pod tímto názvem představují cokoli.

Cílem je potkat se ve fajn budoárové atmosféře a zatančit si a předvést i něco ze svého tanečního umění všem na kterých nám záleží. Pro mnohé to bude vůbec poprvé, kdy se veřejně představí coby tanečnice, takže je to i večer plný adrenalínových zážitků se skvělým výsledkem.

Celá party je pojatá jako jeden skvělý taneční večírek, kdy se hlavní aktéři budou stávat diváky a diváci zase hlavními aktéry. Naším záměrem je smazat dělící linii mezi jevištěm a hledištěm a byť jen pocitově každého přítomného vtáhnout do atmosféry třpytek a skvělé zábavy.

Party je určena, jak už bylo řečeno, hlavně kurzistkám a jejich přátelům a blízkým, jedině takto bude zajištěna atmosféra, která je pro Flirt dance příznačná, a která je tak často zaměňována se striptýzovými vystoupeními. Zkrátka žádné lascivní záležitosti jako poletující podprsenky nečekejte, ale to už je všem co chodí na hodiny Flirt dance jasné.

___________________________________________________

Pro podtržení atmosféry celé akce prosíme o malé zamyšlení při volbě oděvu… i když je nám jasné, že pro většinu z vás je takováto příležitost přímo výzvou k provětrání kousků oblečení, které schováváte na takzvanou lepší příležitost:

Na party bude k vidění všechno co ve Flirt dance stojí za to. Uvidíte jak vystoupení kurzistek, tak samotných lektorek Flirt dance.

____________________________________________________

Jak se na party dostanete?

Každá kurzistka stávajících kurzů Flirt dance v rámci zimního semestru 2015/2016 má k dispozici určitý počet vstupenek pro své přátele. Pokud jste již pozváni, pak gratuluji, svou vstupenku si uschovejte a předložte ji u vstupu. V opačném případě máte hned několik možností.


1.  ‚naleznete si svou kurzistku‚ – získáte lístek,
2.  obdržíte osobní pozvánku přímo od pořadatele – získáte lístek,
3.  ozvete se nám prostřednictvím facebooku nebo formuláře zde na stránkách – získáte lístek

 

Velmi se těšíme na všechny na jevišti i v hledišti a věříme, že pro vás bude Flirt party skvělým zážitkem, stejně jako pro nás.

Tým Dance Art Studia

04. Říj 2022

10.10.2022 – 5.2.2023 Letos to bude rychlá akce, dámy. Léto bylo pro většinu z nás tak...

více zde

19. Čer 2022

11.7. – 18.9.2022 Už dvanácté prázdniny v Dance Art Studiu, letos opět čtyři pravidelné...

více zde

Štítky