Flirt dance v časech koronavirových

Flirt dance v časech koronavirových

31/03/2020 - Barbora Šindelková


Moje milé dámy, je to trestuhodné, je to k pláči, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat. Kecám! Můžeme dělat mnohem víc, po dobu, co se neuvidíme, máte za úkol pilovat chorošky hezky z domu.

Pro všechny utrápené účastnice kurzů letního semestru jsem vytvořila opáčko, kde najdete shrnutí toho, co jsme se naučily během prvních tří lekcí.

Připravila jsem pro Vás výuková videa, kde najdete shrnutí Vašich probíhajících kurzů (prvních 8 – 10 osmiček).

  • PO 19:00 – 20:00 2 CENTS
  • PO 20:00 – 21:00 ROOTS (ST 19:00 – 20:00 ROOTS)
  • UT 19:00 – 20:00 EXPRESS
  • UT 20:00 – 21:00 ABU DHABI
  • ST 18:00 – 19:00 BOUT YOU

V tuto chvíli proběhly naživo první tři hodiny každého kurzu a čtvrtá a pátá se již nemohla uskutečnit, bilance je tedy zatím 3:2. Jak to bude dál, uvidíme.

Každopádně mám pro Vás připravený i scénář, že se zákaz ještě prodlouží a ještě chvíli se osobně neuvidíme, tak abyste mohly dál tancovat, učit se a zdokonalovat choreografie doma.
Videa každého z pěti kurzů odpovídají učivu z prvních třech lekcí.
Tato videa volně zveřejňuji, další pokračování (pokud bude třeba) už bude pouze pro účastnice, které jsou na kurz přihlášeny. Mechanismus v tuto chvíli ještě ladím, tak aby to bylo nejjednodušší a nepojpohodlnější na komunikaci pro nás všechny. Informace dostanou všechny do e-mailu.
Upozorňuji, že jde opravdu jen o rekapitulaci dosud natrénované choreo bez technických vysvětlivek. Kvalita není samozřejmě ideální, ale natáčela jsem v provizorních podmínkách, ať máte v rukou aspoň trochu použitelný výukový materiál.
To už bude domácí úkol pro Vás, dámy, abyste mi psaly ideálně komentáře pod videa tady na Facebooku, co Vám není jasné, kde tápate s technikou, provedením (např. velký zadek, technika pohybu s rekvizitou, otočky, apod.) nebo volejte, pište, čekám na Vaše postřehy!
A přestože jste velmi šikovné, bylo by něco velmi špatně, kdyby žádné dotazy nepřicházely – tzn. prdíte na to a netančíte 😀
A to nechci! Využijte tuto příležitost na maximum. Chápu, že to teď máme všichni náročné (děti doma, vyučování doma, home office, šití roušek, vyvařování roušek, žehlení roušek…..) ale právě naopak, zkuste si najít aspoň chvilku denně, a tancujte. Skvěle se při tom odreagujete a třeba na chvíli zapomenete na ostatní starosti.

Poznámka na závěr:
Všechna autorská práva na uveřejněné taneční choreografie jsou vyhrazena a z jejich případného zneužití mohou být vyvozeny trestně-právní důsledky.
Videa slouží pouze k individuálním tréninkům účastnic kurzů Dance Art studia.
Žádné z těchto videí (choreografie, texty, obrázky, popisy a další), není-li uvedeno jinak, v celku ani z části nesmí být kopírováno nebo jinak reprodukováno bez výslovného souhlasu Dance Art Studia.

Vaše Klára Slaninová
A teď už je to na Vás, tak nezapomeňte, hlavně KOZY VEN!

 

 

12. Říj 2020

JAK BUDOU POKRAČOVAT KURZY PO DOBU VLÁDNÍCH OPATŘENÍ?   Milé tanečnice, v pátek musela...

více zde

15. Zář 2020

28.9.2020 – 7.2. 2021  Bez dlouhých řečí…  … kurzů Zimního semestru bude šest. Dvě...

více zde

Štítky