Pravidelné hodiny FITBALETU

Pravidelné hodiny FITBALETU

15/05/2014 - Klára Slaninová


FITBALET – Každý čtvrtek 17:00 – 18:00

Hodiny probíhají do 30.6.2014

Pravidelná čtvrteční hodina Fitbaletu s baletkou Moravského divadlav Olomouci Lenkou Kuzněcovovou.

Fitbalet je tanečně posilující skupinové cvičení. Střídají se zde protahující a posilující prvky. Posílí se zde zádové svaly, všechny svaly nohou, krásně se formuje zadeček, zlepší se držení těla, protáhnou se zkrácené svaly, zlepší koordinaci pohybu paží a nohou. FitBalet je zařazen do skupiny cvičení Body & Mind. Neočekávejte na cvičení těžké a náročné choreografie, v první řadě by měla být lekce určena pro širokou veřejnost, dále je koncipována tak, aby nadchla a bavila. Na lekci je velmi důležitá hudba, která není pouze doplňkem, ale určuje rytmus a náladu celé hodiny.

Pro koho je cvičení vhodné?
Fitbalet bych doporučila všem ženám, které si jako malé holčičky přály být baletkami, ale mohou dorazit i muži. Nikdo se však nemusí bát, že by FitBalet nezvládl. Všechny lekce jsou sestaveny tak, aby jezvládl každý. FitBalet je tou správnou volbou, pokud chcete vytvarovat svaly, posílit záda a mít krásný rovný postoj.

Jak vypadá hodina?
lektor na lekci cvičí všechny prvky či choreografie před vámi, začíná se nejjednoduššími prvky tak, abyste si zvykli na základní postoj, pohyb, pozice a postupně se náročnost zvyšuje. Při cvičení se i zapotíte, ale oproti jiným fitness lekcím zde zůstáváte ve stálé tepové frekvenci a proto je spalování tuků a následné hubnutí efektivnější.

Co na seb?
Na hodinách Fitbaletu není nutný taneční dres či dokonce baletní špičky. Oblečte si pohodlné taněční/cvičební oblečení. Na nohy doporučujeme piškoty, ponožky či návleky.
Hodiny můžete platit jednorázově, přímo na místě, nebo si zakoupit permanentku na více vstupů.

1 lekce – 100 Kč
6 lekcí – 500 Kč
10 lekcí – 860 Kč

Rezervace jednotlivých hodin není prozatím nutná, ale pokud si chcete být jisti svým místem v hodině, prosím, vyplňte přihlášku.

Přihlásit se

Název kurzu:

04. Říj 2022

10.10.2022 – 5.2.2023 Letos to bude rychlá akce, dámy. Léto bylo pro většinu z nás tak...

více zde

19. Čer 2022

11.7. – 18.9.2022 Už dvanácté prázdniny v Dance Art Studiu, letos opět čtyři pravidelné...

více zde

Štítky