Flirt dance NA ZKOUŠKU

Flirt dance NA ZKOUŠKU

19/06/2016 - Klára Slaninová


Středa 22.6.2016 /19:00 – 20:00/

Nevíte přesně co to flirt dance je? Neumíte si představit hodinu? Bojíte se, že vás někdo bude nutit házet po sobě podprsenkami? Máte strach, že to není nic pro vás? Myslíte si, že takové nějaké nakroucení není relevantní tělesná aktivita? A nebo prostě nemůžete přemluvit žádnou kamarádku, aby to společně s  vámi šla zkusit?

Léto v Dance Art Studiu začíná 11.7. a na vás čeká pondělní kurz ‚Lady Marmalade‘ a úterní kurz ‚Fever‘, takže přijďte vyzkoušet na vlastní kůži, ať víte do čeho jdete…

Popadněte přiléhavé sportovní oblečení. Tenisky nechte doma, tančíme naboso (návleky, ponožky, piškoty) a pokud někde objevíte chrániče na kolena, které vám zůstaly třeba z volejbalu, přihoďte je do tašky taky. Nic jiného není potřeba, snad jen láhev s vodou a případné otázky…

Součástí hodiny budou rovněž krátké ukázky choreografií, které jsme už s kurzistkami probíhajících kurzů zvládly. Máte se na co těšit.

Přihláška prostřednictvím formuláře není nezbytně nutná, ale pokud si své místo chcete pojistit, tak neváhejte a vyplněný formulář nám odešlete.

Velmi se na vás těšíme

Přihlásit se

Název kurzu:

22. Led 2019

LETNÍ SEMESTR 18.2. – 23.6.2019   Sama nevím, co bych si letos vybrala. Sedm večerů, jedno...

více zde

21. Lis 2018

Tři po sobě jdoucí adventní neděle vždy 18:30 – 20:45 Zapomeňte alespoň na chvíli na...

více zde

Štítky